(093)85-89-494; (067)493-10-89
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский 

Каталог

Блог / Новости

Голосование

Чи зручний для Вас дизайн нашого інтернет-магазину?
Версия для печати Версия для печати

Декорація ЗМ 19

Оценить
834.00 грн.
На складе: да
Кол-во:  

Декорації виготовляються   із якісного МДФ. Легкий і міцний матеріал дасть можливість без зусиль розставляти і пересувати декорацію по всьому залу, дозволяючи з особливою легкістю створювати святковий антураж.

Незаперечною перевагою МДФ однозначно можна назвати екологічність і максимальну наближеність до натурального дерева, легку  вагу в порівнянні з іншими матеріалами і високу зносостійкість. Окремо варто звернути увагу на те, що при всіх перевагах це бюджетний матеріал.

У сучасному світі широкоформатний друк зайшла дуже далеко. Картинка виходить яскравою, чіткою, з соковитими фарбами. Тому ви можете сміливо придбати декорацію і не побоюватися того, що кольори не будуть яскравими і потьмяніють з часом.

Безпека:

Так як в ході експлуатації декорацій не уникнути контакту з дітьми. Всі вироби ретельно обробляються. Все до виключення кути відшліфовуються, що убезпечить непосид від ударів і подряпин.

В ході виробництва використовуються тільки перевірені екологічно чисті матеріали. Це стосується як основи, так і використовуваних фарб. Для друку використовується екосольвентний друк. Як видно з приставки «еко», на відміну від звичайної, ці фарби відрізняються хімічною чистотою, не видають різких запахів і дозволені для використання у виробництві товарів для дітей.

Крім того декорацію замовити можна з додатковою ламінацією поверхні, що зробить її ще більш довговічною.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Декорація ЗМ 19:


Введите число, изображенное на рисунке
code

© Стенди.