(093)85-89-494; (067)493-10-89
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский 

Каталог

Блог / Новости

Голосование

Чи зручний для Вас дизайн нашого інтернет-магазину?
Версия для печати Версия для печати

Стенд для ліплення "Наша творчість" ДС 12-41

Оценить
426.00 грн.
На складе: да
Кол-во:  

Стенд с полочками для размещения поделок из пластилина и гипса.Изготовлен из ПВХ толщиной 2мм, оснащен полочками (орг 2 мм.) Возможно изготовить из ПВХ-4мм.

Полки для лепки изготовлены из ПВХ толщиной 4мм и ПВХ 2мм.. Изображение нанесено методом полноцветной широкоформатной печати. Стенды оборудованы подставками из оргстекла мм. На стенде размещено 3полки  для поделок. Вся продукция выполнена из сертифицированного материала. Любой стенд может быть изготовлен по индивидуальным размерам и требованиям.

ПВХ-2мм         Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і кислот. Вироби з ПВХ мають     легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм         Є матеріалом преміум класу. Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і   кислот. Вироби з ПВХ мають легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість:  +65 °C. Відрізняється від ПВХ-2мм. відрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально надійним, але і по ціноутворенню дорожче, ніж інші матеріали.

МДФ-3мм        Є бюджетнним варіантом.  Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі.

МДФ-6мм        Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі.

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Стенд для ліплення "Наша творчість" ДС 12-41:


Введите число, изображенное на рисунке
code

© Стенди.