(093)85-89-494; (067)493-10-89
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский 

Каталог

Блог / Новости

Голосование

Чи зручний для Вас дизайн нашого інтернет-магазину?
Версия для печати Версия для печати

Композиція "Спортивне сузір"я школи" ФС-3

Оценить
2 171.00 грн.
На складе: да
Кол-во:  

Спортивные стенды и композиции изготовлены из пластика ПВХ толщиной 2мм. Есть возможность изготовления из пластика ПВХ - 4мм.

Спортивные стенды используются для оформления грамот, наград, украшения помещения в спортивной тематике.

Спортивные стенды и композиции изготовлены из ПВХ толщиной 2мм. Изображение нанесено методом полноцветной широкоформатной печати. Стенды оборудованы карманами для листов стандартных форматов. Карманы изготовлены из оргстекла.

ПВХ-2мм         Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і кислот. Вироби з ПВХ мають     легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм         Є матеріалом преміум класу. Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і   кислот. Вироби з ПВХ мають легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість:  +65 °C. Відрізняється від ПВХ-2мм. відрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально надійним, але і по ціноутворенню дорожче, ніж інші матеріали.

МДФ-3мм        Є бюджетнним варіантом.  Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі.

МДФ-6мм        Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі

Есть вопросы?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Имя:

Email

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Композиція "Спортивне сузір"я школи" ФС-3:


Введите число, изображенное на рисунке
code

© Стенди.