(093)85-89-494; (067)493-10-89
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский 

Каталог

Блог / Новости

Голосование

Чи зручний для Вас дизайн нашого інтернет-магазину?

 Все частіше і частіше ми в бажаннях економії часу і сил звертаємося до інтернет-шопінгу і набираємо в рядку пошуку заповітне «купити, інтернет магазин» або « замовити в інтернет магазині».

Ваші стенди застаріли або ж ви  в очікуванні чергової перевірної комісії? Ви на вірному шляху. Дозвольте представитися: Інтернет-магазин "Стенди для Вас" - офіційний партнер ПК "Адвеста Макс". «Адвеста Макс» спеціалізується в напрямку зовнішньої і внутрішньої реклами, комплексному оформленні навчальних закладів. ПК «Адвеста Макс» розробляє та виготовляє стенди для шкіл, дитячих садків, і вузів. . Інформаційні, профспілкові та медичні куточки, розклади занять, стенди слави, державна символіка, кабінетні таблички, фасадні вивіски.

Як тільки ви зайшли в інтернет і набрали в рядку «купити інформаційні стенди», «виготовлення стендів» або «стенди під замовлення», пошуковик видав вам безліч сторінок зі списком магазинів. Так чому ж саме ми і вам варто затриматися саме на нашій сторінці?

Низька ціна – висока якість:

Наш магазин може запропонувати стенд ціна якого нижче ніж у інших. 

З урахуванням специфіки товарів, що всі вироби виготовляються з міцних, якісних, а головне екологічно чистих матеріалів.

Особливості обслуговування:

Нікого вже не здивуєш ввічливим і послужливим обслуговуванням. Це норма, яка просто стала невід'ємною частиною. Особливість нашого інтернет-магазину-це професійна команда дизайнерів. В першу чергу всі представлені на сайті зразки розробляються разом з фахівцями у відповідності з усіма освітніми та виробничими нормами. Крім цього будь це: декор або оформлення дитячої, класного кабінету, предметного кабінету, дитячих фотосесій, ігрових кімнат, свят, ранків, офісів, організацій, виробництв. Дизайнери завжди підкажуть і допоможуть визначитися зі своїм особистим стилем для того, що б ваші стенди були оригінальними, індивідуальними, гармоніювали з місцем, де будуть вивішені і стали предметом гордості.

Простота замовлення:

Завжди можна швидко оформити замовлення на сайті, натиснувши кнопку «купити» і просто почекати дзвінка менеджера, або ж вам досить підняти трубку і сказати: «хочу замовити стенд для школи (дитсадка, виробництва, музею та ін)»

Що стосується  розташування. Ви вбивали в пошук: «купити стенди Харків, Київ, Львів, Запоріжжя (або будь-який інший місто)», або просто «стенди безкоштовна доставка по Україні» до складу вибраного вами перевізника? це не має значення. Ми можемо запропонувати швидку доставку у будь-який куточок країни.


Матеріали:

ПВХ-2мм         Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і кислот. Вироби з ПВХ мають     легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість: +65 °C.

ПВХ-4мм         Є матеріалом преміум класу. Екологічно чистий матеріал відрізняється стійкістю до вологого середовища лугів і   кислот. Вироби з ПВХ мають легку вагу і не горять на повітрі, має малу морозостійкістю (-15 °C). Нагрівостійкість:  +65 °C. Відрізняється від ПВХ-2мм. відрізняється товщиною в 4 мм, що робить його максимально надійним, але і по ціноутворенню дорожче, ніж інші матеріали.

МДФ-3мм        Є бюджетнним варіантом.  Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі.

МДФ-6мм        Являє собою плити з деревоволокнистої структурою. Екологічно чистий матеріал найбільш цікавий тим, що максимально наближений до натурального дерева, але не стійкий до вологому середовищі.

Банерна тканина   Банер виготовляється з цупкої банерної тканини, яка дозволяє йому бути вивішеним як в приміщенні, так і на фасаді будівлі, без люверсів і прошивки по краях. Кількість люверсів і прошивка можуть бути на ваш розсуд.

Оргскло                 Переважно є матеріалом для виготовлення карманів та поличок (на стенди для ліплення). Також з оргскла   виготовляються таблички на двері. 

Кольорова плівка   Використовується для виготовлення наліпок для шаф, горшиків та рушничків (для дитячого садка).
© Стенди.